Łóżko lux

Łóżko Wellgra  jest leczniczym łóżkiem  do masażu , którego działanie oparte jest na  naturalnej medycynie Dalekiego Wschodu . Wykorzystane są w niej techniki , niekonwencjonalnej medycyny dalekowschodniej, które mają za zadanie doprowadzić organizm do równowagi.Według wschodniej medycyny organizm ludzki jest zdrowy, gdy spełnione są  podstawowe warunki:

1. Kręgosłup, jako podstawa całego organizmu nie powoduje obciążeń rdzenia kręgowego.

2.  Prawidłowe krążenie krwi .

3. Siły witalne niezakłócone , prawidłowy przepływ energii.

Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni oraz ścięgien utrzymujących kręgosłup jednocześnie rozciągając i prostując go. Kręgosłup  osłania  rdzeń kręgowy,  którym biegną połączenia nerwowe z mózgu do wszystkich części naszego ciała. Zwyrodnienia powodują ucisk wychodzących z pomiędzy kręgów korzeni nerwowych powodując zaburzenia przepływu sygnałów nerwowych między mózgiem a organem. Doprowadza to do utraty kontroli mózgu nad danym organem  i w konsekwencji do powstania choroby. Masaż  intensywnie pobudza krążenie krwi , co ma duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wszędzie  tam, gdziekolwiek krew nie dociera w odpowiedniej ilości, zaczynają powstawać  procesy , które są początkiem poważnych chorób.

Zasada działania
Głównymi elementami fizjoterapeutycznego łóżka masującego są nefrytowe rolki masujące, płyty grzewcze, oraz nefrytowe projektory zewnętrzne. Zasada działania łóżka oparta jest na podstawach chiropraktyki, masażu oraz mokso-terapii czyli rozgrzewania punktów uciskowych z wykorzystaniem ciepła promieniowania podczerwonego.
Produkt posiada płyty grzewcze, które między innymi zapewniają stałą temperaturę i skuteczny proces terapii poprzez emisję podczerwieni dalekiej i ciepła.
Co wyróżnia nasze łóżko masujące? 

 Prostota obsługi i solidność wykonania a ponadto
1. Głowica masująca
Kształt, ilość rolek, ich rozstaw, materiał – wszystkie te czynniki mają wpływ na skuteczność działania. Oferowane rozwiązanie jest najskuteczniejszym w działaniu i od 10 lat używane przez firmy oferujące urządzenia z najwyższej półki.
2. Płyty grzewcze
Płyty grzewcze emitują podczerwień daleką wzdłuż tułowia zapewniają stałą temperaturę i wysoką skuteczność terapeutyczną.
3. „Masaż na wymiar”
Możliwość wyboru programu masażu do naszych potrzeb. Cztery programy automatyczne plus tryb ręczny. Czas trwania moksy od 1minuty i 30 sekund do 2 minut i10 sekund.
4. Prowadnica typu S
Zastosowanie prowadnicy dostosowanej do naturalnej krzywizny kręgosłupa pozwala na to by głowica masująca pracowała idealnie wzdłuż krzywizny kręgosłupa (bez nasadek, jeden odlew).
5. Cichy i trwały mechanizm napędowy
Jest to niezwykle istotne, wielu użytkowników skarży się na głośno pracujące mechanizmy, które nie pozwalają na odprężenie i relaksację.
6. Stabilne i oszczędne zasilanie 
Konstruktorzy zgodnie z rozwojem technologii zredukowali pobór prądu o ok. 50% przy zachowaniu tej samej wydajności cieplnej. Calkowity pobór mocy ok. 270 Wat
7. Termoterapia
Grzewcza mata terapeutyczna zainstalowana w części nożnej jest źródłem termoterapii.
8. Projektory zewnętrzne

Posiada uniwersalne projektory zewnętrzne na podczerwień ( 9 kulkowy i 3 kulkowy) , które mogą być  stosowane na miejscach bóludodatkowo a także  umożliwiają korzystanie z urządzenia 2 osobom jednocześnie.
9. Łatwy w obsłudze duży wyświetlacz LCD
Pozwala na  ustawianie pracy łóżka automatycznie lub manualnie w trakcie zabiegu jak również śledzenie poszczególnych etapów .
10. Stojak pilota

Stojak pilota wykonany z miękkiej metalowej spiralki umożliwiającej jego rotację we wszystkich kierunkach, co zwiększa komfort użytkowania.
11. Stabilny stelaż 
Stelaż wykonany ze stali  gwarantuje stabilność nawet dla osób z wiekszą wagą.
12. Wysoka jakość gumy piankowej z pamięcią.
Pozwala na komfortowe użytkowanie i zapewnia trwałość łóżka masującego
13. Wysokiej jakości projekt ergonomiczny i prezencja właściwa wysokiej jakości urządzenia.
Łóżko zostało zaprojektowane tak by zapewnić komfort użytkowania. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe stawiają przysłowiową kropkę nad i.
Specyfikacja
1. Materac do masażu grzbietu wyposażony w głowicę masującą oraz płyty grzewcze.
2. Materac dolny wyposażony w matę grzewczą.
3. Wewnętrzne płyty nagrzewające wzdłuż tułowia emitujące ciepło i podczerwień.
4. Wyświetlacz LCD z praktycznymi przyciskami sylikonowymi.
5. Cztery wbudowane programy automatyczne (dedykowana do poszczególnych części ciała). Możliwość nastawienia czasu pracy, temperatury oraz możliwość sterowania głowicą wewnętrzną według własnych potrzeb.
6. Dziewięcio oraz trzy kulkowy nefrytowy projektor zewnętrzny.
7. Praktyczny stelaż
8. 24 – miesięczna gwarancja dystrybutora dla klientów indywidualnych z możliwością jej przedłużenia nawet do 5 lat.
Doskonały stosunek funkcjonalności do ceny, odnoszone korzyści zdrowotne oraz zwiększenie komfortu życia stawiają łóżko w szeregu produktów godnych szczególnego polecenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny jak również fachowe doradztwo poprzez kontakt mailowy, telefoniczny jak i podczas prezentacji.

Wygląd wózka z rolkami nefrytowymi, podgrzewanymi podczerwienią

Wygląd Płyty grzewczej

Wygląd projektorów zewnętrznych na podczerwień