Nefrytowe łóżko masujące

Rehabilitacyjne łóżko masujące z nefrytowymi rolkami z podgrzewanymi płytami i projektorami na podczerwień działającymi rozgrzewająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

 

Szanowni Państwo ! 

Niniejszym przedstawiam nefrytowe łóżko masujące , które zaspokajają wszelkie potrzeby rehabilitacji kręgosłupa.

Korzystając z łóżka masującego nie musisz korzystać z usług masażysty. Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdach do rehabilitantów. Największe efekty w rehabilitacji daje systematyczność.  U mnie masz możliwość korzystania z niego nawet codziennie i w popołudniowej porze dnia, a nawet wieczorem,  bo odpoczynek po zabiegu jest najbardziej wskazany i przynosi wymierne efekty.

 Brak gimnastyki i masaży powoduje zwiększenie prawdopodobieństwa degeneracji, zwyrodnień, usztywnienia, wypadania dysków międzykręgowych, które powodują bóle a także drętwienie kończyn.

Kręgosłup jest podstawą człowieka i powinniśmy dbać o niego ze szczególną uwagą . Łóżko masujące  jest alternatywą dla osób , które nie mogą się gimnastykować.

Dlaczego łóżko lepsze od fotela ?
Fotel masujący to tylko funkcje relaksujące, korzyści zdrowotnych, jakie daje nefrytowe łóżko masujące nie  spełnia.
W fotelach nie ma odpowiednio wyprofilowanej prowadnicy w kształcie S, która umożliwia pod ciężarem własnego ciała i tylko w pozycji poziomej rozciąganie kręgosłupa, dzięki któremu następuje odblokowanie nerwów wszystkich narządów, z którymi połączony jest rdzeń kręgowy.
Przyblokowane nerwy powodują osłabienie pracy całego organizmu , naszej wydolności i tym samym złe samopoczucie.
Ponadto, większość foteli nie posiada rolek nefrytowych, które pozytywnie oddziaływują na organizm.

Masz jeszcze jakieś pytania ?    Zadzwoń !   Napisz !

Julitta Bocianowska    tel. 604 106 036

Email : julita.bocianowska@gmail.com

 Postaram się odpowiedzieć na wszystkie

Cena masażu to 20zł za pół godziny. Zapraszam !!!